Yrkesföreningen för budget- och skuldrådgivare
i kommunal tjänst
BUS-föreningens styrelse
Här hittar du kontaktinformation till BUS-föreningens styrelse.

Du kan läsa mer om våra olika uppdrag i uppdragslistan: 

Ordförande & medlemsansvarig

Anita Grankvist
Budget- och skuldrådgivningen
Piteå kommun, Svartuddsvägen 1, 941 85 PITEÅ
Tel: 0911-69 71 22   
E-post: anita.grankvist@pitea.se
Vice ordförande & mediakontakt

Peter Hedström
Konsument Skellefteå
Trädgårdsgatan 7, 931 85 SKELLEFTEÅ
Tel: 0910-73 57 42   
E-post: peter.hedstrom@skelleftea.se
Kassör & mediakontakt

Anna Nilsson 
Bodens kommun, 961 86  BODEN
Tel: 0921-629 29    
E-post: anna.m.nilsson@boden.se
Sekreterare

Lena Svensson
Kansliet Kommunstyrelseförvaltningen
Haninge kommun, 136 81 HANINGE
Tel: 08-606 80 26   
E-post: lena.svensson@haninge.se 
Regionombud Syd

Marie-Louise Olsson
Budget- och skuldrådgivning
Trelleborgs kommun, 231 23 TRELLEBORG
Tel: 0410-73 31 96   
E-post: marie-louise.olsson@trelleborg.se
Regionombud Mellan

Åsa Löfvenhaft
Laxå kommun
695 80  LAXÅ
Tel: 0584-47 32 11
E-post: asa.lofvenhaft@laxa.se

Regionombud Väst

Elisabeth Berg
Budget- och skuldrådgivning
Sundsgatan 29, 462 33 VÄNERSBORG
Tel: 0521-72 10 00
E-post: elisabet.berg@vanersborg.se

Regionombud Öst

Irma Knuuttila
Budget- och skuldrådgivning
Ynglingavägen 5A, 177 80  JÄRFÄLLA
Tel: 08-580 290 05
E-post: irma.knuuttila@jarfalla.se

Styrelseledamot

Charlotta Movitz Dahlgren
Budget- och skuldrådgivning
Kungsgatan 55, 501 80  BORÅS
Tel: 033-35 75 95
E-post: charlotta.movitz.dahlgren@boras.se

 
BUSföreningens Facebooksida
Broschyr
Kontaktuppgifter BUSföreningen
Yrkesföreningen för budget- och skuldrådgivare i kommunal tjänst
c/o Anna Nilsson, Parkgatan 19, 961 36 Boden
Orgnr: 802409-6656
Bgnr: 360-3180
info@busforeningen.se